Gdzie kupić mieszkanie?

Wybór lokalizacji nowego mieszkania może sprawić nieco problemów. To, gdzie kupić mieszkanie powinno być uzależnione przede wszystkim od naszych preferencji. Niemniej jednak zawsze warto rozważyć mieszkania na Zabłociu w Krakowie. Czym wyróżnia się Zabłocie?

Dziedzictwo historyczne i pogodna przyszłość

Mieszkania na Zabłociu w Krakowie są odpowiednim wyborem zarówno dla osób zafascynowanych historią, dla kochających różnorodność kultur w miejscu zamieszkania oraz dla pasjonatów urokliwych kawiarni, restauracji oraz barów. Innymi słowy Zabłocie spełni oczekiwania większości osób.

Ten niegdyś industrialny obszar obecnie jest jednym z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się obszarów miasta. To właśnie na Zabłociu kręcony był nagrodzony Oskarem film Stevena Spielberga Lista Schindlera. Tam również umieszczone jest ściągające setki tysięcy turystów z całego świata Muzeum Oskara Schindlera. W pobliżu odnajdziemy również m.in:

Ośrodek dokumentacji sztuki Tadeusza Kantora,
Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK.

Świetna lokalizacja

Nowe mieszkanie na Zabłociu w Krakowie to doskonała lokalizacja, która pozwala, w krótkim czasie dostać się do wszystkich najważniejszych części miasta. Dzięki dużej ilości połączeń tramwajowych, autobusowych oraz możliwości skorzystania z miejskiego roweru każdy mieszkaniec Zabłocia może dotrzeć do urokliwego Kazimierza, czy też na Stary Rynek w Krakowie zaledwie w kilka lub kilkanaście minut. Sytuacja wygląda podobnie, jeżeli chcielibyśmy się udać na „dziki” Ruczaj, do pracy na Ludwinów czy też na przyjemny spacer na Łąkach Nowohuckich.