Mini-apartament – idealny na wynajem krótkoterminowy

Zastanawiając się nad zakupem mieszkania na wynajem warto przemyśleć dla kogo chcemy pracować. Czy interesuje nas klient, który wynajmie mieszkanie i będzie mieszkał kilka lat? Czy może warto zainwestować w duże mieszkanie i wynajmować je na pokoje? A może warto zainwestować w mini apartamenty na wynajem dla turystów?

Mini-apartament – co to jest?

Mini-apartamenty na sprzedaż to niewielkie mieszkania, których standard wyposażenia jest bardzo wysoki (przykład – mikro apartamenty Lokum Smart City we Wrocławiu). Bardzo często są one kompleksowo wykończone i umeblowane.

Mini-apartamenty na sprzedaż charakteryzują się przede wszystkim wysokim standardem wykończenia oraz wyposażenia. Są eleganckie, gustowne i nowoczesne. Czy warto inwestować w takie mieszkanie na wynajem?

Jak wybrać najemcę?

Nowe kawalerki na sprzedaż we Wrocławiu to oferta, która jest idealna jako inwestycja na wynajem, ale wynajem krótkoterminowy. Czym charakteryzuje się wynajem krótkoterminowy?

Wynajem krótkoterminowy jest ofertą przeznaczoną dla turystów. Jest to wynajem na doby. Jest to bardzo pracochłonne zajęcie, ale dochód z wynajmu krótkoterminowego znacznie przewyższa dochód z najmu, który można zyskać wynajmując na dłuższy czas.

Turyści, którzy odwiedzają Wrocław przyjeżdżają na kilka dni. Chcą mieszkać w eleganckim, komfortowym mieszkaniu. Dobrze wyposażonym. Położonym w dobrej lokalizacji, blisko centrum miasta. Metraż ma drugorzędne znaczenie. Mini-apartamenty na sprzedaż idealnie nadają się do takiej formy wynajmu.

Czy warto zainwestować w nowe kawalerki na sprzedaż we Wrocławiu i zająć się wynajmem krótkoterminowym? Tak, tylko trzeba przygotować się na ciężka pracę.